ВИБІР ПРОФЕСІОНАЛІВ

Для вашої майстерні чи лабораторії

Ключовим елементом проектування та виготовлення обладнання для промисловості є забезпечення найвищої якості, що змусить клієнтів повернутися до нас. Це ще важливіше, оскільки це означає безпеку праці, настільки важливу при обробці як твердих, так і м'яких металів. Goldbrunn - фахівець з точних завдань, що знайшов своє відображення у широкому асортименті ливарних печей, плавильних тиглів та вакуумних сушарок. Вироби цього надійного бренду будуть ідеально підходити для покладеного на них завдання, незалежно від того, чи будуть вони використовуватися на будівельному майданчику чи в ювелірній майстерні.

ЯКІСТЬ ЧЕРЕЗ ДОСВІД

Завдяки плідній та тривалій співпраці з експертами, Goldbrunn н чудово розуміє потреби професіоналів з різних галузей економіки.

Кожна з тигельних печей Goldbrunn була виготовлена відповідно до галузевих стандартів та ретельно випробувана на безпеку та якість. Печі, виготовлені з чистого графіту, можуть досягати температури до 1100 ° C, що дозволяє переробляти срібло, золото або мідь.

Прилад нагрівається швидко, гарантуючи ефективну роботу, що важливо при виконанні точних проектів. Цифрова панель управління дозволяє регулювати температуру з точністю в один градус, вводячи прикраси в 21 столітті. Крім того, кожна модель має практичний жолоб, завдяки якому можна зручно розлити рідкий метал з мінімізованим ризиком опіків. 

 

НАДІЙНІСТЬ

Дизайнери ювелірних виробів особливо цінують широкий асортимент обладнання для лиття Goldbrunn. Як відомо, лише через багато років можна оцінити якість прикрас, виготовлених ювелірами. З тигельними печами Goldbrunn, що випускаються об'ємами 1, 2 або 3 кг, ви створите срібні, золоті або мідні прикраси, які витримають випробування часом.

Ми прекрасно розуміємо професійні потреби наших клієнтів. Чіткі інструкції з експлуатації, відеопрезентації, повна наявність запасних частин - все це означає, що довгі роки ви можете отримувати задоволення від використання обладнання Goldbrunn.

 

ЯКІСТЬ ЧЕРЕЗ ДОСВІД

BESTSELLERS

Відкрийте для себе нашу найбільш продавану продукцію