ТО ВЛАСНЕ EXPONDO

expondo - один з провідних магазинів для професіоналів у 28 країнах Європи. Ми підтримуємо клієнтів у сферах послуг громадського харчування, ремісників та торгівлі через широкий вибір понад 3000 товарів, а також надаємо допомогу наших досвідчених експертів. 

 

НАШІ КЛІЄНТИ 

... завжди на першому місці. Тому ми регулярно встановлюємо стандарти B2B у сфері обслуговування клієнтів, гарантійних претензій та післяпродажного обслуговування. Ми повинні бути впевнені, що кожен клієнт, який купує товар на expondo, отримає оптимальну підтримку. Ми знаємо, що бізнес наших клієнтів залежить від пропонованого асортименту - і ми несемо повну відповідальність за це.

 

НАША КОМАНДА

... наша найбільша гордість. У 2007 році, з двох засновників та гаража, ми виросли до сильної міжнародної команди з понад 300 людей. Без копійки з боку інвесторів, але в поті чола і з великою пристрастю! Зараз у нас працюють співробітники з 29 різних країн в Німеччині, Польщі та Китаї. Але навіть зараз, коли ми стали середньою компанією, в глибині серця ми все ще стартап, займаючись щоденною роботою із завзяттям, як відкрита, творча родина.