Переваги праці в Expondo

Відразу перейдемо до конкретики. ОЦЕ ПЕРЕВАГИ В РОБОТІ НА EXPONDO,  ПРО ЯКІ ГОВОРЯТЬ НАШІ СПІВРОБІТНИКИ.

Праця в сучасній, динамічній компанії зі світовим досягненням

expondo - приватна компанія, заснована двома харизматичними лідерами та керована досвідченими управлінськими кадрами

Привабливе робоче середовище, підтверджене нагородами та сертифікатами, наприклад, Forbes Diamonds або Business Gazelles

Реальний вплив на майбутній напрямок розвитку компанії та досягнення спільних успіхів

Амбітна команда професіоналів різних національностей, що реалізують міжнародні проекти

Відкритість та чесна оцінка ідей та ініціатив, що приймаються працівниками

Стабільні умови зайнятості на основі трудового договору та адекватної оплати праці

Навчання та практикуми, що дозволяють розвивати особистісний та професійний розвиток

Ідеальні умови для пошуку балансу між приватним та професійним життям: гнучкий робочий час та завжди вільні вихідні

Додаткові пільги: співфінансування спортивного пакету та приватної медичної допомоги, безкоштовні напої та свіжі фрукти

Систематичні події компанії, що оцінюються колективом (інтеграційні заходи, вечірки компанії)

Знижка на всі пропоновані товари

EXPONDO РОЗВИВАЄ ТАЛАНТИ

ВІДВАГА ПРИЙМАТИ ВИКЛИКИ

Наприкінці 2016 року я приєднався до команди як людина, що має досвід, накопичений під час роботи у великих виробничих компаніях. Спочатку, будучи продуктовим інженером, я познайомився зі структурою та характером індустрії електронної комерції, яка була для мене новою. Знання, зібрані в той час, дозволили мені ефективно втілити в процес побудови цілих категорій товарів.

Протягом першого року в expondo мене перевели на посаду менеджера продуктових карт. Були й інші відповідальні завдання, завдяки яким я отримав нові можливості розвитку. Я більше зосередився на вдосконаленні роботи своєї команди, щоб вирішити проблеми, що виникають внаслідок швидкого зростання компанії. Я з нетерпінням чекаю майбутнього і з нетерпінням чекаю нових викликів в ім’я девізу компанії - GET IT DONE

Ілона Швєршко – Менеджер відділу карт продуктів

РОЗВИТКУ ЗАВДЯКИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ

Фінляндія була першою з менших країн, яка створила власний магазин Expondo - і все почалося. Спочатку я був менеджером з інтернет-маркетингу у Фінляндії, що означало виконання різних завдань: від відповіді на телефонні дзвінки від клієнтів, через переклади та розвиток інтернет-маркетингу, до надання колегам підказок, що слід побачити під час відпустки у Фінляндії. В даний час я координую роботу команди північних країн, а також міжнародної команди SEA у відділі інтернет-маркетингу. Expondo дає нам багато можливостей для набуття досвіду та розширення знань - єдине, що нам потрібно зробити - це брати активну участь у житті компанії та приймати завдання, які ми зустрічаємо на своєму шляху! Індивідуальна ініціатива також високо цінується!

Саїя Кононен - Координатор SEA

ВІД ТЕОРІЇ ДО ПРАКТИКИ

Я почав працювати на expondo під час навчання, поєднуючи це з наукою. Початки були важкими, але для того, хто хоче - немає нічого складного. У той час я був активним у групі з декількох працівників, сьогодні їх є кілька сотень у всій групі expondo. За роки, проведені в компанії, я розвивався разом з нею. Компанія реалізувала запропоновані мною логістичні процеси, завдяки яким я перетворив теорію, здобуту в Познанському технологічному університеті, на практичну діяльність. Саме можливість впровадження найсучасніших логістичних процесів робить для мене захоплюючою роботу на expondo. Спостереження за тим, як теоретичні знання приносять конкретні переваги, дозволяє мені повірити в правдивість приказки: "Робіть те, що вам подобається, і вам ніколи не доведеться працювати".

Даміан Кожінога - Директор складу

ВІД ВІДДАНОСТІ СПРАВІ ДО ДОВІРИ

Важко підсумувати останні роки в expondo кількома словами. Моя кар'єра багато в чому відображає історію розвитку компанії. Я також почала скромно. На початку я працювала консультантом у міжнародній команді. Я багато чому навчилася за кілька місяців - я все-таки ставила все більш вимогливі цілі. Через короткий час правління компанії доручило мені координувати міжнародний відділ. Для мене певне одне - я пишаюся тим, що можу внести свій внесок в успіх expondo, і маю намір продовжувати це робити і надалі.

Елєна Андреол - Координатор з обслуговування клієнтів