СТАЛИЙ РОЗВИТОК - ВАЖЛИВИЙ ЕЛЕМЕНТ ДІЯЛЬНОСТІ НАШОЇ КОМПАНІЇ

Сьогодні важливо усвідомлювати необхідність сталого розвитку. Це стало ключовим елементом стратегії відповідального, успішного підприємства.

ОДНА ПЛАНЕТА - ОДНА ЦІЛЬ

Наша місія, бачення, цінності та принципи допомагають досягти цілей сталого розвитку. Ми розуміємо це як співвідношення охорони навколишнього середовища та соціальної відповідальності. Expondo має на меті не лише дозволити клієнтам економити гроші, а й раціонально використовувати природні ресурси.

Ми хочемо забезпечити наших співробітників справедливою оплатою праці, здоровими умовами праці та екологічно безпечним виробничим процесом. Ми виконуємо всі ці норми щодня і маємо намір докласти максимум зусиль, щоб покращити себе в цих сферах.

Ми успішно ідемо за цілком важливим розвитком!

Бачачи знак СЕ на продукції, що пропонується на ринках Європейського економічного простору, наші клієнти отримують підтвердження нашої прихильності до забезпечення якості, досягнутої відповідно до принципів чесної торгівлі. Цей сертифікат означає, що продукція, що продається Expondo, відповідає вимогам безпеки для здоров'я та навколишнього середовища. Ми прагнемо обслуговувати наших клієнтів якнайкраще. Ми вважаємо, що це не лише наш обов’язок, а й особиста мета. 

Ми успішно ідемо за цілком важливим розвитком!